יום שבת, 22 בספטמבר 2012

אלימות בבתי ספר. מיתוג מחדש. לו יהי.אוי מה עושים עם האלימות בבית הספר. מה עושים. 

מה עושים ולא עוזר? הפחדות, השעיות ועונשים. 

מה אפשר לעשות ואולי יעזור? במקום לנסות לסכור את הדחף האלים ולאטום את פתחי היציאה שלו, אולי כדאי להשתמש בו. ברצון שלו להשפיע. כמו הדחף להשפיע על כוכב נולד.עם מסרונים. עם מסכי מגע. עם תחרות. עם פרסים. 

ככה זה אמור לעבוד. 


בית הספר יפזר ברחבי המסדרונות פחי אשפה בצבע כחול וכותרת : כאן ממחזרים אלימות.

על גבי פחי האשפה יוצבו מסכי מגע. 

מצגת גדולה תיערך לכל באי בית הספר שבוע לפני הצבת הפחים ותיתן הסבר לקמפיין. 

וכה תאמר כבוד המנהלת ביום הראשון ללימודים 28.8.2013
"תלמידים יקרים, בית הספר שלנו גאה להיות הראשון בו ממחזרים לא רק נייר ופסולת אלא גם אלימות. אנחנו מכריזים על פתיחת תחרות "מלאך נולד" הראשונה לשנת הלימודים הקרובה.
וככה תוכלו להשתתף בתחרות : במידה ואתם מגיעים בבוקר לבית הספר עם עצבים בגוף או ג'ננה תוכלו למחזר אותם, להיכנס לתחרות שלנו ולזכות בפרסים יקרי ערך. במסדרונות בית ספרנו יוצבו פחים כחולים ועליהם מסכי מגע. כאמור, במידה ואתם עצבניים וממש בא לכם לפרק מישהו, גשו למחזורית האלימות הקרוב, כנסו באמצעות סיסמה אישית לתיקיית "גם אני ממחזר אלימות" שלכם והקלידו מסרון עד 140 תווים המתאר מה עובר עליכם. מה אתם מרגישים. למה אתם מרגישים כך. מה בא לכם לעשות. אתם מבינים למה אני מתכוונת. אין הגבלה על כמות המסרונים שלכם במשך יום הלימודים. נהפוך הוא. 

כל המסרונים שתשלחו במשך כל יום הלימודים יגיעו למחנכת שלכם ויהיו גלויים לה ורק לה. ככל שתרבו בשליחת מסרונים כך תשתחררו מהדחף האלים ותוכלו להפוך אותו לאמצעי השפעה על הסיכויים שלכם לזכות בגמר הגדול של סוף השנה. במהלך השנה יחולקו פרסים נוספים לממחזרים המצטיינים. 

כולי תקווה שבדרך הזו נוכל כולנו להשתמש בדחף האלימות שמקנן בכל אחד מאיתנו למטרה טובה ולהפוך גם אותנו, לידידותיים יותר לסביבה". 

 לו יהי לו יהי אנא לו יהי. כל שנבקש לו יהי. 

שנה טובה מכובדיי. 
תגובה 1: